Bilgisayar Servisi Tuzla, Alfa Bilişim, Yazıcı tamiri, Toner Dolumu, Web Tasarım

computer & electronic

Alfa Yazıcı Tamiri

BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS

     Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti

 

        Alfa Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize uzman kadromuzla kaliteli, garantili ve hızlı bilgisayar teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Masa Üstü bilgisayar ve Notebooklarınızı iş yerinizden veya evinizden ücretsiz servis aracımızla alıp arıza tespitlerini yine ücretsiz bir şekilde yaptıktan sonra, onayınızı müteakip tamir ve bakımını yaptıktan sonra tekrar iş yerinize veya evinize teslim ediyoruz.

 

        Bilgisayar sayısı fazla olan müşterilerimizle yıllık bakım sözleşmeleri imzalayarak kaliteli, garantili ve hızlı teknik servis hizmetimizi daha ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

     Neden Bakım Anlaşması?

 

        Garanti süresinin bitimi ile birlikte, yaklaşık üç yıl kullanılan makinelerde garanti süresi içinde olduğu gibi çeşitli arızalar olabilmektedir. Bu arızaların, makinenin kullanım sıklığı ve süreleri arttıkça daha sık olma olasılığı da artmaktadır.

 

        Makinelerin geçici tedbirlerle ayakta tutulması, zaman içinde ekonomik ömrünü tüketmekle kalmayıp, uğranacak zararın boyutunu hiç bir zaman saptanamayacak bilgi ve zaman kayıplarına yol açabilecektir.

 

        Kurumun bilgi işlem bilgi birikimi ne kadar üst seviyede olursa olsun, donanım arızalarına müdahalede ve (değişik marka ve model ürünlerin) yedek parça temini bu hizmeti veren profesyonel firmaların hızına ve ekonomikliğine ulaşması imkansızdır.

 

        Bakım anlaşması olan kurumlar, firmadan teknolojideki değişiklikler ve yeni projeleri hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilmektedirler.

 

        Sonuç olarak tamamen yurt dışından ithal edilerek satın alınan makineleri en ekonomik şekilde ve en üst seviye performansta tutarak ekonomik ömürlerini uzatmak hepimizin görevidir.     Dış kaynak kullanımı

 

       Firma içindeki yazılım ve donanım sorunlarının çözümü için ilgili personel dış kaynağı temin eder. Firma çalışanlarının arıza giderimi, bildirimi ve takibi gibi zaman alıcı ve firmanın verimliliğine doğrudan etkisi olmayan sorunlarla uğraşmasını engelleyerek çalışanların verimliliğinin artmasını sağlar.

 

     Kurumsal Bakım Anlaşması

 

       Günümüz bilgi iletişim sistemlerinin ve altyapılarının, kurumsal yapıdaki firmalar için taşıdığı önem gittikçe artmakta, sistemlerin devre dışı kalması durumunda ise maddi, manevi ve iş gücü kayıpları tartışılamayacak kadar önem arz etmektedir. Zira şirketinize ait tüm veriler bu sistemler üzerinde saklanıp işlenmektedir. Bu nedenle veriye kesintisiz ve anında erişim ise tüm sektörlerde, müşterilerin  veriye ulaşma isteği ileri derecede önem arz etmektedir. Firmanıda bulunan sistemlerinizin sorunsuz ve kesintisiz çalışmasının tek garantisi, firmanızın güvenilir, doğru, kendini kanıtlamış, bünyesinde uzman kadro bulunduran ve hizmeti kendine misyon olarak kabul etmiş bir firmadan teknik servis hizmeti almaktır.

 

       Müşteri hizmetleri göz önüne alındığında verilecek hizmetlerde doğruluk, hızlı ve güvenilir destek veya destekler en önde gelmektedir. Bu durumda veya benzer durumlarda sistemlerinizin sağlıklı, sürekli ve istenilen performansta çalışmaları gerekir ki ihtiyaçlar istenilen şekil ve hızda karşılanabilsin...

 

       Doğru zamanda, kesintisiz ve hızlı servis Alfa Bilişim in en önemli misyonudur. Müşterilerimizin verimliliğini ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak için süratli ve aralıksız çalışıyor, kendimizi yeniliyor ve uzman kadromuzu güncel tutmaya çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza hızlı, doğru ve kesintisiz hizmet verebilmek için çözümlerimizden biri'de Bakım Anlaşması'dır.

 

       Bu anlaşma ile sisteminizde ilk incelemelerde ve periyodik bakımlar sırasında görülecek yada oluşma ihtimali olan sorunlar ve eksikler tespit edildiğinde bunlar size raporlanıp, çözüm önerileri ile birlikte bilginize sunulacaktır. Böylece oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilerek başınız ağırmadan çözüme ulaşacağınızdan iş gücü, verimlilik, prestij ve müşteri kayıpları gibi riskler büyümeden engellenmiş olacaktır.

 

       Büyüyen ihtiyaçlarınızın en uygun, doğru bir şekilde karşılanması ve bilgi işlem altyapınızın sağlıklı bir şekilde büyümesi için gerekli olan Danışmanlık hizmetlerine uzman kadromuz yardımı ile Ücretsiz ulaşabileceksiniz

 

     Bilişim Danışmanlığı

 

       Alfa Bilişim Danışmanlık Servisi, büyük ölçekli organizasyonların en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak dağıtık bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek vermekte olup, danışmanlık yaptıkları şirketin personeli ile birlikte çalışarak bilgi aktarımının gerçekleşmesini sağlamaktadırlar. Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübelerde bu yapının içine katılarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm avantajları müşterilerimize fayda olarak sunmaktır.

 

       Alfa Bilişim Danışmanlık Servisi'nin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerini hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir

 

     Altyapı Danışmanlığı

 

       Altyapı danışmanlığı ile hedeflenen amaç, şirketlerdeki bilgi sistemleri altyapısının düzgün ve gerektiği şekilde çalışmasını temin etmektir. Bu hedefe ulaşmak için, şirketin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek, ortaya çıkması mümkün darboğazların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır

 

     Yazılım ve Donanım Seçim                      Danışmanlığı

 

       Gerek ERP, CRM, Mobil Uygulamalar vb. yeni kavram ve uygulamaları, gerekse Ticari Paketler gibi bilinen uygulamaları sürekli olarak takip ederek, şirketlerin hangi birimlerinde, hangi uygulamalara, ne zaman ihtiyaçları olduğuna dair öneri ve raporları çıkartmak için yapılan çalışmaları içerir. Yazılım ve Donanım danışmanlığı ise, işletmenin ihtiyaç duyduğu uygulamalarla beraber çalışması gereken donanım ve alt yapının saptanması ve tasarımı çalışmalarını içermektedir. Her iki konuda da danışmanlık Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) ve Yatırım Geri Dönüş ROI ortaya koyarak seçim kararına destek olunarak verilmektedir

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

copyright © 2015 alfabilişim

© Copyright 2014 Alfa Bilişim