Bilgisayar Servisi Tuzla, Alfa Bilişim, Yazıcı tamiri, Toner Dolumu, Web Tasarım

computer & electronic

Alfa Yazıcı Tamiri

FOTOKOPİ MAKİNALARI TAMİRİ

YAZICI ve FOTOKOPİ                   MAKİNALARININ TAMİRİ

 

      Arızalı yazıcı fotokopi  ve fax makinelerinizi

iş yerinizinden alıp tamir ve genel bakımılı yaptıktan sonra hızlı bir şekilde tekrar iş yerinize

telim ediyoruz. Böylece size zamandan tesaruf ettiriyoruz. Tüm bu işlemler için sevkiyat hizmetimiz

ÜCRETSİZDİR.

 

        Alfa Bilişim uzman kadro ve geniş yedek parça stoğuyla OKI, HP, Epson, Panasonic, Xerox, Canon aileleri başta olmak üzere marka bağımsız olarak Laser, Dotmatrix (nokta vuruşlu), Plotter, DeskJet, İnkJet ve BubbleJet yazıcılarla ilgili geniş malzeme stoğuyla hızlı, güvenli ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

 

      Onay ve Garanti Süresi

 

          Tespit edilen arıza müşterilerimize "Arıza Tespit ve Onay Formu" ile onaylatılan arıza ve yapılan işlemler, teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. Alfa Bilişim onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

 

      Kafa Tamiri

 

          Nokta vuruşlu yazıcılarda yazıcı kafa onarım hizmetini de Tamir Bakım'da bulabilirisiniz.

OKI 320-321, 3320-3321, 520-521 model 9 pinli kafalarda çıkabilecek eksik basma, şerit bozma, kağıt takılması ve diğer sorunlarda, kabarık faturalara neden olan değişim işlemi yerine, kafa üzerinde oluşan pin çıkması, kırılması ve bobinler üzerinde oluşan sorunları onarım yoluyla gidererek %70' e varan oranlarda tasarruf sağlamaktadır.

 

          Bu hizmeti verebildiğini iddia eden birkaç firmanın müdahele ettiği ve neredeyse kullanılmaz duruma gelmiş yazıcı kafalarında bile yüksek oranda başarı elde edilebilmekte ve bunları çalışır hale getirebilmekteyiz.

 

     Arıza Tespit ve Onarım

 

          Onarıma alınan yazıcıların arıza tespiti ücretsiz olarak yapılır. Tespit edilen arıza, "Arızalı Ürün Ücret Onay Formu" ile müşteriye faks veya mail yoluyla ulaştırılarak bildirilir. Bu form, yapılan ön çalışma, tespit edilen arıza, arızanın giderilmesi için önerilenler ve bunların ücretlendirilmesi ile ilgili bilgileri içerir.

 

          Formun müşteri tarafından onaylanmasını takiben Alfa Bilişim, gerek müşteri lokasyonundan aldığı, gerekse müşteri ile gelen yazıcıları en az 1 iş günü, en çok 3 iş günü içerisinde tamirini yapmaktadır.

 

 

copyright © 2015 alfabilişim

© Copyright 2014 Alfa Bilişim