Bilgisayar Servisi Tuzla, Alfa Bilişim, Yazıcı tamiri, Toner Dolumu, Web Tasarım

computer & electronic

SİZE BÜYÜKLÜK DEĞİL HİZMET ÖNERİYORUZ

Alfa Yazıcı Tamiri

GÜVENLİK KAMERASI ve ALARM SİSTEMLERİ

        Alfa Bilişim Olarak işyerinize ve evinize kamera ve alarm sistemlerinin kurulumlarını başalı bir şekilde  gerçekleştiriyoruz.  7/24 Gözlem istasyonu merkezimizden de hizmet alabilirsiniz.

 

       İşyerleri için; kamera sistemleri hırsızlara karşı güvenliğinizi sağlayacağı gibi, aynı zamanda çalışanlarınızın performasınızı değerlendirebilmeniz içinde önem taşır. Kamera sistemi sayesinde gerçekten verimli çalışanlarla, verimsiz çalışanları ayırt edebilirsiniz.

 

       Kamera sistemi kurulu olmayan işletmelerde verimlilik çalışanların raporlarına bağlı olarak ilerler. Birçok müşterimizde edindiğimiz tecrübeye göre kamera sistemi kurulumu sonrası iş yerlerinde ciddi performans artışı olmaktadır. Kamera sisteminin sağladığı bu avantaj sizin başlangıçta yaptığınız maliyeti fazlasıyla çıkarıyor olacaktır.

 

       Evler için; evlerde bakıcı denetimi, sitelerde çevre güvenliği gibi konulardada kamera sistemlerinin oldukça faydası olmaktadır.

 

        İşyeri ve evlerinizde kamera sistemi kurdururken sadece maliyet ekseninde düşünmek birçok yanlışı beraberinde getirir. En ucuz kamera sistemi en iyi satınalma biçimi değildir. Unutulmamalıdır ki kamera sistemi satınalması aynı zamanda beraberinde hizmet satınalmasını da içerir.

 

    iP KAMERA SİSTEMİ


       Başlangıç maliyeti yüksek olarak görünsede kablolama tarafında daha düşük maliyet, yüksek çözünürlükte dijital ve net görüntü sağlaması açısından önemlidir. HD-sdi kamera sistemleri ise ip kameralardan farklı olarak megapiksel görüntü almanızı sağlamaktadır. Kamera sistemleri konusunda yakın zamanda en çok konuşulacak ve yaygınlaşacak güvenlik kamera sistemi teknolojisi olarak ön plana çıkmaktadır.

 

       İp kamera sistemleri, bir pc veya NVR üzerinden kayıt yapma olanağı sağlar. Böylece yüksek maliyetli depolama çözümlerine bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız. Yazılımın kuruğu olduğu tüm sistemlerde görüntü aktarımı yapılabilmekte ve kamera sistemleri izlenebilmektedir.

İp kamera sistemleri yüksek lens çöznürlüğü sayesinde ip kameralardan çok daha net görüntü sağlamaktadir. Analog sistemlerde, kabloların yıprnanması sonucu çok daha kısa sürede işlevsiz kalabilmektedir. ip kamera sistemleri kayıt cihazlarındaki limtlere bağlı olmadığı için genişletebilir depolama teknolojileri sayesinde sınırsız kayıt imkanı sunar. Sadece yazılım ilavesi ile kamera sistemlerinin bağlı olduğu ağa sınırsız sayıda ip kamera eklemesi yapabilirsiniz. ip kamera sistemlerinin bilgisayar tabanlı yazılımla kontrol edilmesi sürekli olarak güncel işlemcili sistemlerle en yüksek performasla güvenlik kamera sisteminin yönetilmesini sağlar. Yüksek çözünürlüklü ip kameralar, mega pixelllensleri sayesinde bir çok farklı kamera sistemi beklentisinin karşılanmasını sağlar. yüksek çöznürlüklü kayıt yapabilmesi ve sistemin güvenlik sistemi itiyacına göre sınırsız olarak gelirştirilmesi kamera sistemleri seçimi noktası ip kamera sistemini rakipsiz kılmaktadır.

       Uzaktan izleme ve iphone , pda ve mobil izleme ile erişimde ip kamera sistemleri yüksek sıkıştırma olanağı ile hızlı bir aktarım sağlar.Başlangıç maliyeti ekipman anlamında analog kamera sistemine göre göreceli oalrak daha pahalı gözüksede uzun vade ve altyapı maliyeti olarak daha avantajlıdır. İp kameralarda bulunan kablosuz aktarım seçeneği samsung tecwin gibi kaliteli ürünler kullanıldığında sorunsuz ve performanslı çalışacaktır. Sadece ekipman maliyetiyle sistemi sınırsız genişletebilme olanağı sunacaktır. Fiber optik kablolama yapılarak analog kameralara nazaran çok uzak mesafelere görüntü taşınabilmektedir. Fiber aktarım hızının sayesinde hem yüksek çözünürlüklü hem de hızlı bir görüntü aktarım olanağına kavuşuyor olacaksınız.Ara noktalarda konuşlacak kablosuz aktarım üniteleri ve access pointler mesafe sınırlamasını kamera sistemi için ortadan kaldıracaktır. Bazı noktalarda merkezi kayıt yerine harekete duyarlı kayıt yaparak ip kameranın kendi üzerine kayıt yapmasını sağlayabilirsiniz. Böylece kullandığınız kamera sistemi çok daha esnek bir yapıya kavuşacaktır.Kamera üzerine kayıt seçeneği aktarım konusunda kesilme olduğunda devreye girecek ve kamera sistemlerinin görüntü kaybı yaşamasını engelleyecektir. Hem analog kamera sistemleri hem de ip kamera ve güvenlik sistemi ürün seçimi doğru yapılarak ve sonrasındada sürekli hizmet ve bakım ile güncel tutulmalıdır. Samsung techwin ip çözümleri ile en iyi fiyatlarla ürün almanızı ve sonrasındada sorunsuz olarak sistemi kullanabilmenizi sağlamaktayız.

 

       Samsung ip kameralar yüksek çözünürlük ve uzun süreli kayıt olanağı sayesinde detayları yakalamanızı ve kayıtlarınızı uzun süre saklamanızı sağlar.Samsung techwin İp güvenlik sistemleri, performans sağladığı gibi estektik olarakta size en iyi güvenlik sistemleri çözümünü sağlayacaktır. ip güvenlik kamera sistemleri , hem ip speed dome, hemde nvr kayıt cihazları sayesinde size samsung tecwin kalitesini ulaştıracaktır. Kamera ve güvenlik sistemi konusunda tecrübeli bir firma olarak en iyi fiyatla en iyi ürünü almanızı sağlamayı kendimizi prensip edinmiş bulunmaktayız.

 

 

Dome Güvenlik Kamerası

2 MEGAPİXEL İP KAMERA

copyright © 2015 alfabilişim

© Copyright 2014 Alfa Bilişim