Bilgisayar Servisi Tuzla, Alfa Bilişim, Yazıcı tamiri, Toner Dolumu, Web Tasarım

computer & electronic

Alfa Yazıcı Tamiri

SEO

Kurumsal SEO hizmetleri ile hedef kitleye etkin ulaşım.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Online Marketing'i ile internet siteniz daha kaliteli ziyaretçi, şirketiniz müşteri kazanır.

 

      Online Marketing, web sitenizin pozisyonunu optimize etmek için en etkili yoldur. SEO çalışmaları ile hedef kitlenize en hızlı ve etkili bir şekilde web siteniz ile ulaşırsınız. Arama Motoru Marketing online(internet) pazarlamanın en önemli araçlarından biri haline gelmiştir.

Web dizinlerinde, özellikle arama algoritmaları ve fonksiyonları üzerine PR, SEO, Public Relations alanında tüm arama motorlarını kapsayan detaylı geniş bilgi sayesinde kişiselleştirilmiş profesyonel arama motoru marketing stratejileri geliştirilir.

İnternet üzerinden ürün ve hizmetlerini sunan şirketlerin sayısının hergün artması nedeniyle online marketing sürekli gelişmekte ve farklılaşmakta. İnternet reklamları için birçok seçenek mevcuttur.

 

Hizmet Portföyümüz

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Serach Engine Optimization (SEO)

Social Media Marketing (SMM) Social Media Marketing (SMM)

Arama Motoru Reklamı (SEA) Serach Engine Advertising(SEA)

Dönüşüm oranı, Optimizasyon (CTRO) Conversion Rate Optimization (CTRO)

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

 

Google gibi arama motorlarında ilk sayfadaki pozisyonlarda olmak potansiyel online müşterilerin dikkatini çekmek, ürün ve hizmetlerinin tanıtımı ve kurumsal imaj için çok önemlidir. Bu nedenle, sizin için hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Google ve diğer önde gelen arama motorlarının şartlarına uygun strateji geliştirmekteyiz. SEO danışmanlık hizmetlerimiz web sitenizi ilk sıralara getirecektir.

 

 

Sosyal Medya Marketing (SMM)

 

Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda eşsiz fırsatlar sunuyor. Buna ek olarak, şirket ve markanızın imajını güçlendirmek için çeşitli reklam kampanyalarının yanı sıra Sosyal Medya ağlarında da olması gerekir.

 

                      Bilgisayar Servisi Tuzla, Alfa Bilişim, Yazıcı tamiri, Toner Dolumu, Web Tasarım

 

Arama Motoru Reklamı (SEA)

 

Arama motoru reklamı analizleri web sitenize gelen trafiğin takibi, reklam kampanyasının etkinliğinin artırılması ve getirisini analiz etmede büyük imkanlar sunar. Biz Google Adwords Sertifikalı Ajans olarak bu analizler doğrultusunda online reklamlarınızı optimal ve hedef kitlenize uygun tasarlar, bulunabilirliğinizi artırırız.

 

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

 

En önemli amacımız ziyaretçilerinizi en uzun süre web sitenizde tutarak satın alma isteğini güçlendirmek. Biz web sitenizi sürekli optimize ederek ve testler uygulayarak sitenizin kaliteli trafiğini artırmak için gerekli düzenlemeleri tespit eder ve uygularız.

 

 

 

Online Marketing : Başarılı uygulama metotları

Potansiyel analizi

Düzenli kampanyaların izlenmesi

Pazarlama kanalları seçimi

Pazarlama faaliyetleri

 

copyright © 2015 alfabilişim

© Copyright 2014 Alfa Bilişim