Bilgisayar Servisi Tuzla, Alfa Bilişim, Yazıcı tamiri, Toner Dolumu, Web Tasarım

computer & electronic

Alfa Yazıcı Tamiri

WEB TASARIM

WEB TASARIM

 

 

Alfa Bilişim, web tasarım projelerini tamamen benzersiz, estetik, teknolojiyle uyumlu, firmaların amaç ve hedeflerine uygun web siteleri yaparak kalite ve müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

 

Web tasarım projenizin öncelikle kurumsal kimliğinizi tamamen yansıtması gerekmektedir. Yapılan web sitesi sizin internet üzerinde firmanızı temsil eder. Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların estetik ve şık bir web tasarım ile karşılaşması firmanızın bilinirliğini artırdığı gibi ekonomik açıdanda büyük katkı sağlamasına olanak tanır. Bu nedenle web tasarım projenizi yaparken, firmanızın ihtiyaçlarının analiz edilerek internet dünyasında yerini almasının sağlanması dışında yapılan tasarımın estetik olması, göze hitap etmesi ve özgün içeriğe sahip olması yaptığımız web sitelerinde önemlidir.

 

Yapılan web tasarımları modern ve yeni tasarım trendleri ile zenginleştirilerek internet kullanıcılarının ve müşterilerinizin web sitenizi daha fazla ziyaret etmeleri sağlanır.

 

Müşterilerimizin web sitelerini projelendirirken aşağıdaki belirttiğimiz alanlar bizim için çok önemlidir;

 

Öncelikle web tasarım projesini gerçekleştireceğimiz firmanın kurumsal yapısının en ince ayrıntılarına kadar analizi yapılır.

 

Analizi yapılan kurumsal firmanın beklentileri, ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda estetik ve görselliğe büyük önem vererek web sitesinin tasarıma geçilir.

 

Web site tasarımı firmanın istediği şekilde, bütün ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde hazırlanır ve teslim edilir. Web tasarım teslim sürecine bütün düzenlemeler, gerekli test işlemleri ve değişiklikler yapılır.

 

GOOGLE ADWORDS

 

Alfa Bilişim, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak

 google adwords reklamlarınıza danışmanlık hizmeti vermektedir.

Google Adwords sayesinde web sitenizin ziyaret sayısını artırarak

bulunabilirliğinizi yükseltebilir ve iş potansiyelinizi

fazlalaştırabilirsiniz.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar anahtar kelimelerinizden

 birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama

 sonuçlarının yanında veya orta kısımda en üste görünebilmesini

sağlar. Bu sayede bütün kullanıcıların web sitenizi daha kolay

ziyaret etmelerini, size daha çabuk ve hızlı ulaşmalarına imkan

 tanırsınız. Sitenizin ziyaretçilerinin reklamınızı tıkladıktan sonra

bir satın alma işlemi yapabilir aynı zamanda sizinle ilgili ayrıntılı içeriğe ulaşabilmelerini sağlarsınız.

 

HEDEFLENEN ERİŞİM

 

Google'da arama yapan internet kullanıcılarına yönelik google adwords ile reklam verebilir veya google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, google adwords ile yeni kitlelere ulaşabilir ve iş ağınızı genişletebilirsiniz.

 

DAHA FAZLA DENETİM

 

Google adwords' te istediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenliyebilir ve bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, deneyebilir ve reklamlarınızı belirli ülkelere, dillere ve coğrafi bölgelere göre ayarlayabilirsiniz. Böylece Dünya'da bulunabilirliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

ÖLÇÜLEBİLİR DEĞERLER

 

Google adwords' en az harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü bulunmamaktadır. İstediğiniz zaman reklam verebilir bir süre ara verip reklamlarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. En önemli ölçülebilir özelliği kelimeye tıklama başı maliyet seçeneğiyle sadece reklamlarınız tıklandığında tıklanan kelimeye belirlediğiniz ücret hesabınızdan düşer. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

 

BÜTÇENİZİ BELİRLEYİN

 

Danışmanınız olarak minimum harcama zorunluluğu bulunmamaktadır; google adwords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza beş TL'lik bir günlük bütçe ve her tıklama için on kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.

KELİME TAHMİNLERİNDEN UZAK DURUN

Alfa Bilişim olarak firmanızın google adwords' te kullanıcağı anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminlerini sizler için biz yapıp size bilgi veriyoruz.

 

SADECE SONUÇLAR İÇİN ÖDEME YAPIN

 

Google Adwords reklamlarınız gösterildiğinde değil, sadece internet kullanıcılarından biri reklamınızı tıklarsa tıklama başına ücret öderseniz.Ödeme seçenekleri ülke ve para birimine göre değişmektedir.


HEMEN ARAYIN GOOGLE ADWORDS DANIŞMANLIĞINIZI YAPARAK DAHA FAZLA KULLANICIYA ULAŞMANIZI SAĞLAYALIM.

 

 

copyright © 2015 alfabilişim

© Copyright 2014 Alfa Bilişim